Miért jó építőmérnöknek lenni? – A válaszért látogass el hozzánk a BME Nyílt napon

A Műegyetem 2013. november 22-én (péntek) kitárja kapuit az ország középiskolásai, szüleik, tanáraik, valamint a felsőfokú végzettséggel rendelkező érdeklődők előtt.

A szakmai előadásokon karunk kiváló oktatóinak irányításával fény derül, hogy milyen is egy tanóra az Építőkaron.

Dr. Barsi Ádám, egyetemi tanár Műholdak az építőmérnöki gyakorlatban

Dr. Farkas György, egyetemi tanár
A szerkezettervezés szépségei
Dr. Józsa János, egyetemi tanár

Hogyan terem vízmérnök összehangolt elméleti, laboratóriumi és terepi képzésből?

Dr. Kisgyörgy Lajos, egyetemi doncens
Közlekedés a 21. században

Helyszín: K. ép. 2. em. 34. terem

Időpont: 10.15-11.00

Kari tájékoztatón Dr. Dunai László az Építőmérnöki Kar dékánja ismerteti a 2014-ben induló képzéseket és a felvételi követelményeket.

Helyszín: K. ép. 2. em. 34. terem

Időpont: 11.15-12.00; 12.30-13.15

A BME Építőmérnöki Kar az előadások mellett interaktív kiállítással várja az érdeklődőket. A Technika Érdekességei Kiállítás keretében a látogatók megismerkedhetnek többek között a geodéziai mérőműszerek használatával, kipróbálhatják a hőkamerát, valamint élőben láthatnak modell híd próbaterhelést.

Időpont: 9.00-13.00

További részletek: a BME Diákközpont honlapján