Egyetemi docens állás

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar Építőanyagok és Magasépítés Tanszéke pályázatot hirdet egyetemi docens munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Budapest, 1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3.

A beosztás betölthetőségének időpontja: A beosztás legkorábban 2021. július 1. napjától tölthető be.
A pályázat benyújtásának határideje: 2021. április 19.

A pályázatok benyújtásának módja:

•  Elektronikus úton Humánerőforrás Igazgatóság részére a humaneroforras@mail.bme.hu E-mail címen keresztül
  •  Postai úton, a pályázatnak a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem címére történő megküldésével (1521 Budapest, Postafiók : 91. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2021/079 , valamint a beosztás megnevezését: egyetemi docens (2021/079).

vagy

• Személyesen: BME Építőmérnöki Kar Dékáni Hivatala, Budapest, 1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3. K épület 1. emelet 28.

További információk ITT érhetők el a pályázat részleteiről.