Gondold újra Budapestet!

A Várostervezési Napokat (VTN) idén március 18-21. között tartja meg a Zielinski Szilárd Szakkollégium Kör-Vas-Út tagozata és a Közlekedésmérnöki Szakkollégium.

A VTN egy többnapos várostervezési műhelymunka, ahol építő-, építész-, tájépítész- és közlekedésmérnök hallgatók vegyes csapatokban dolgoznak együtt és új koncepciót alkotnak Budapest egy jelentős és jelenleg problémákkal küzdő közterületének lehetséges átalakítására közlekedési, építészeti és fenntarthatósági szempontból. Hogy pontosan melyik területről fog szólni az idei verseny, az csak a megnyitón derül ki.

Ha úgy gondolod, hogy szeretnéd kipróbálni magad a tervezésben, az órákon tanultak gyakorlati felhasználásában és van elképzelésed arról, hogy hogyan lehetne jobbá tenni a fővárost, akkor ott a helyed a versenyen!

Amit még nyerhetsz az első három helyezett nyereményein túl:

·         megismerheted más szakterületek hallgatóinak véleményét, gondolkodását;

·         kooperációt tanulhatsz;

·         kapcsolatokat építhetsz;

·         szakmai zsűri bírálatából profitálhatsz;

·         használhatod az órákon tanultakat és a kreativitásodat.

A jó hangulat és társaság pedig alap minden évben!

További friss információ a versenyről és a jelentkezésről a VTN Facebook oldalán található.

Jelentkezni ITT lehet 2016. március 16. 18.00-ig.

A szervezők ITT várják az esetleges kérdéseket.

*A fotókon a tavalyi versenyzők láthatók munka közben, illetve az elkészült pályamunkák.